Trzydniowe targi odbędą się w Warszawie w dniach 16-18 września 2015 r. Warsaw Build to jedyne tego typu międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie. Impreza przyciąga wystawców i odwiedzających z kilkudziesięciu państw.

Warsaw Build dzieli się na trzy główne sekcje: Budowa i Konstrukcja (Build), Okna i Drzwi (Windows & Doors), Projektowanie i Wnętrza (Interiors & Design). W trakcie 3 edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich, nie zabraknie nowości. Pojawią się na niej przedstawiciele firm architektonicznych, projektanci, właściciele zakładów produkcyjnych, inżynierowie, designerzy oraz inwestorzy.

W tym roku równolegle z targami Warsaw Build odbędzie się pierwsza edycja targów Aqua-Therm Warsaw. Aqua-Therm Warsaw to międzynarodowa wystawa organizowana cyklicznie w 12 państwach. Wydarzenie daje wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz technologiami stosowanymi głównie w branży HVAC. W czasie trwania imprezy zobaczyć będzie można przedstawicieli klimatyzacji, wentylacji, systemów wodnych, grzewczych, wyposażenia łazienek oraz basenów i SPA.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.warsawbuild.pl

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2024 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt