Już 30 stycznia 2018 roku, w Poznaniu, rozpocznie się 27 edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To najważniejsze i jedne z największych targów budowlanych w Polsce i tej części Europy. Organizatorzy wydarzenia zapraszają tym razem do udziału w czterech głównych Salonach tematycznych oraz wielu interesujących wydarzeniach dodatkowych. BUDMA zaprezentuje m.in. Największy Salon Dachów w Polsce, Największy Salon Stolarki w Polsce, Salon Podłóg i Parkietów oraz Salon Rusztowań i Szalunków.

Warto też wspomnieć o specjalnej strefie pokazowej Design 4 Senses, gdzie w nietypowy sposób zaprezentowana zostanie oferta Wystawców biorących udział w tym projekcie. Strefa ma przenieść klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Maja za to odpowiadać aż 4 dedykowane przestrzenie: Strefa VisualStudio, Strefa TouchPoint, Strefa AudioZone oraz Strefa AromaSpot. Trzeba przyznać, że pomysł brzmi naprawdę intrygująco.

BUDMA tradycyjnie zaprezentuje także szeroki wachlarz wydarzeń dedykowanych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom. Tegorocznej imprezie towarzyszyć będą tym razem targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018 w Poznaniu. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj: www.budma.pl

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2024 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt