Targi BUDMA są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich. BUDMA jest miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pozyskiwania specjalistycznej wiedzy i wymiany doświadczeń. W czasie targów zaprezentowana zostanie szeroka oferta produktowa producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

Program targów zawiera szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych, kierowanych poszczególnym grupom, z udziałem autorytetów z danej branży. Pierwszy dzień targów BUDMA dedykowany jest przedstawicielom handlu – program Hosted Buyers umożliwia spotkania z reprezentantami najważniejszych grup zakupowych. Na architektów czeka Forum Architektury, w skład którego wchodzi spotkanie ze światowej sławy architektami. Targi wyróżniają się także najbardziej dynamiczną i interaktywną przestrzenią dedykowaną fachowcom – Strefa Testów to miejsce gdzie w praktyce, własnoręcznie można dowiedzieć się o najważniejszych zaletach i najbardziej efektywnych sposobach stosowania prezentowanych produktów.

Inwestorów z pewnością zainteresuje tematyka dużej liczby konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży, które mają miejsce podczas targów BUDMA. Podejmowane będą m.in. tematy związane z najnowszymi trendami w budownictwie, nowymi regulacjami prawnymi, praktycznym wykorzystaniem dostępnej technologii w budownictwie czy również ekonomicznymi aspektami stosowania nowych technologii.

Więcej informacji: www.budma.pl

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2023 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt