Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to największa i najpoważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Odbędą się one w dniach 9 i 10 września na Torwarze w Warszawie, organizatorem jest Murator Expo. W największych edycjach Targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie bierze udział ponad dwustu wystawców oraz od kilku do kilkunastu tysięcy zwiedzających.

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to jedna z największych tego rodzaju imprez w Polsce. Organizatorzy dbają, by część wystawiennicza była odpowiednio uzupełniona programem merytorycznym: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami na temat rynku mieszkaniowego z aktualną ofertą mieszkań, domów i kredytów w województwie mazowieckim. Murator Expo podkreśla, że walor edukacyjny Targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie jest bardzo istotny.

W czasie trwania targów istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Oferujący prześcigają się w opracowywaniu strategii promocyjnych, a korzystają na tym wszyscy, którzy odwiedzają imprezę. Niższe ceny, bonusy w postaci garażu w cenie, balkonu lub innego pomieszczenia, wykończenie pod klucz, wyposażenie AGD, aranżacja wnętrza i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czeka też dwustu stronicowy bezpłatny katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży z podziałem na dzielnice. Odwiedzającym targi otrzymają także przewodnik targowy – broszurę ułatwiającą poruszanie się po stoiskach wystawców i programie wydarzeń towarzyszących.

Więcej na: www.targimieszkaniowe.pl

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2023 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt