Na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania? Ten temat jest niezwykle interesujący dla większości osób przymierzających się do nabycia nieruchomości. Ze względu na tak duże zainteresowanie tą tematyką, zajął się nią m.in. Michał Szafrański, prowadzący bloga Jak Oszczędzać Pieniądze. Michał przeprowadził długo rozmowę ze specjalistą z rynku nieruchomości i stworzył 3-częściowy audio-przewodnik, o tym jak bezpiecznie kupić mieszkanie. Opublikował także artykuł rozszerzający, podsumowujący i spinający w jedną klamrę wszystko o czym usłyszycie.

Audycja powstała przy współudziale Piotra Hryniewicza – aktywnego inwestora, który działa na poznańskim rynku nieruchomości i kupuje (oraz sprzedaje) mieszkania przeznaczone na wynajem oraz szybką sprzedaż (tzw. flip).

W kolejnych odcinkach wywiadu będziecie mogli usłyszeć jak Piotr wyszukuje ciekawe oferty, jak weryfikuje sytuację prawną mieszkań i na co zwraca uwagę wizytując mieszkanie, którym jest zainteresowany. Michał zapytał także o to jak sfinalizować transakcję, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy przedwstępnej oraz umowy przyrzeczonej (ostateczny akt notarialny zakupu nieruchomości), z jakimi kosztami dodatkowymi należy się liczyć oraz co należy uczynić po finalizacji transakcji.

Wywiad z Piotrem Hryniewiczem znajdziecie tutaj:
www.jakoszczedzacpieniadze.pl/wnop-003-jak-kupic-mieszkanie

Newsletter

Partnerzy

Copyright © 2024 Cygulski
Polityka cookies | O nas | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt